Kannegieser

Pre veľké priemyselné práčovňe ponúkame stroje od svetovo renomovanej firmy Kannegiesser, ktorá patrí k tradičným a osvedčeným značkám na českom a slovenskom trhu a môže sa pochváliť množstvom referencií. Firma je už od svojho vzniku plne pod kontrolou rodiny Kannegiesser. Priemerný ročný obrat presahuje 230 milióna Eur, a to s cca 800 zamestnancami a siedmymi závodmi v Nemecku, Veľkej Británii a USA. Kannegiesser je synonymom pre kvalitu, spolahlivosť a dlhú životnosť technológie. Firemná filozofia kladie dôraz najmä na kvalitné poradenstvo a kompletný servis. V sortimente firmy nájdete všetko vybavenie modernej práčovne, od tunelovej práčky cez žehliace a skladacie stroje až po ucelené logistické systémy.

Kannegiesser (predtým značky Kannegiesser, Passat, Voss, Poensgen-PWZ, Kleidienst, Pharmagg, Supertrack) je najrozšírenejšou a tradičnou značkou priemyselnej práčovníckej techniky v Českej a Slovenskej republike. Za posledné štyri roky zaznamenala firma značné úspechy na svetových trhoch a to predovšetkým vďaka prevratným novinkám vo svojom sortimente. O pozíciu značky na našom trhu svedčí aj udelenie presížnej ceny Kannegiesser Marketing Award 2002 firme Pragoperun za mimoriadny prínos k rozvoji firmy v oblasti predaja a servisu. Cena bola prvýkrát v histórii udelená firme z bývalého východného bloku.
IPSO

Potrebujete solídneho dodávateľa pre práčovnícku techniku ako sú priemyselné práčky, sušičky, žehliace stroje alebo náhradné diely? IPSO je vedúcou značkou priemyselnej práčovníckej techniky, ktorá za roky pôsobonosti na svetovom trhu získala špičkovú reputáciu za spoľahlivosť, kvalitu a účinnosť. Širokú škálu produktov ponúka vo viac ako 100 krajinách sveta.

Od septembra 2016 má firma Pragoperun výhradné zastúpenie značky IPSO pre Slovenskú republiku.

Portfólio
Lavamac

K 31.12.2017 bola ukončená výroba strojov značky Lavamac. Dodávku náhradných dielov a servis naďalej zabezpečuje naša spoločnosť Pragoperun SK s.r.o.


Thermo-Tex

Nemecká firma ThermoTex je celosvetovo známa v oblasti tepelného značenia, opráv a logistiky bielizne v práčovníckom odvetví. Je držitelom rôznych certifikátov kvalít, vrátane DIN EN ISO 9001
andresen bargteheide

Naša spoločnosť spolupracuje aj s nemeckou firmou ANDRESEN, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom spotrebného materiálu pre práčovňe v oblasti žehlenia rovnej a tvarovej bielizne.